Збираємо інформацію

http://acesignco.com/ktuf/x1aqn.php?rkf=xim4-alternatives Для того, щоб мати змогу допомогти, потрібно знати насамперед кому і що потрібно. Ми отримуємо інформацію безпосередньо з перших рук, тобто командири самі дзвонять і просять допомогти. Крім того нам дзвонять мами та родичі наших хлопців, які не мають можливості самостійно придбати необхідне. Також ми збираємо інформацію самостійно. Звичайно ми аналізуємо і приймаємо рішення відносно того, кому потрібна допомога в першу чергу, а кому і взагалі не потрібно допомогати. Тому що люди звертаються різні і ми вимушені об’єктивно оцінювати, яка допомога та кому буде найважливішою.

Збираємо допомогу

http://cellocoolers.com/get-a-cool-electricity-bill-every-month/ Для того, щоб якомога більше людей дізналося про наш рух, ми постійно інформуємо про події та звітуємо в соціальних мережах. Спілкуємося з усіма, хто цікавится цією темою. Приймаємо кошти від всіх, хто бажає зробити свій внесок і відчути, що він дійсно допоміг, а також бажає знати, що саме буде придбано на ці гроші і хто цю допомогу отримає. Ми приймаємо продукти, одяг та інше, згідно існуючих потреб наших солдатів. Складаємо це все у гаражі, сортуємо, розподіляємо, пакуємо, тобто готуємо до відправки. Крім цього отримуємо нематеріальну допомогу у вигляді різних послуг.

Закуповуємо необхідне

Order Adipex Online Cheap З цим багато труднощів. Є речі, які дуже важко знайти, або неможливо організувати доставку в Чернівці. Крім цього, ми зіштовхуємось не тільки з тими, хто допомагає, але, на превеликий жаль, і тими, які намагаються збагатитися за рахунок того, що є попит на речі, які вкрай необхідні нашим солдатам. Дуже сумно, коли нам не вдається знайти речі за прийнятними цінами. Тоді ми звертаємось до Вас і просимо допомоги. Іноді обставини змушують діяти негайно, і тоді купуємо там, де знайшли. Але це така робота і ми шукаємо, приймаємо, перевіряємо, іноді повертаємо та продовжуємо працювати далі.

Доставляємо солдатам

http://teckst.com/?wordfence_lh=1 Це мабуть найголовніше. Ми організовуємо доставку таким чином, щоб нашу допомогу отримали саме солдати, а не керівництво чи ще хтось. Доставити в місця, де поки що тихо, – задача не дуже складна. А от доставка до зони бойових дій, це вже інша справа. Веземо бусом і Ви, напевно, розумієте самі, що це таке, знайти людей, які погодяться відвезти допомогу в зону АТО. Блокпости наші, не наші і ніяких гарантій. Але сенс всього, що ми робимо – доставити допомогу, побачити ці щасливі обличчя та почути слова: “Ви даруєте нам життя”. Це того варто.

Є бажання допомогти?

Зв’яжіться з нами