Огромная благодарность ЗОШ#5 за лекарства для военных:)) Фото ищите в новинах.
Передає Катерина Пономарьова
Висловлюємо подяку відвідувачам магазинів "КОЛОС", що не пройшли повз корзини допомоги військовослужбовцям,що знаходяться в зоні АТО. Все спаковано і готове до відправки. Фотозвіт прикладаємо Творити добро - легко. Разом ми - СИЛА
Передає Катерина Пономарьова
Сьогодні передали конвертик, а в ньому 1000 гривень від Заячковського Івана з с. Кадубівці Заставнівського р-ну. Ваня вже стежечку з конвертиками до нас протоптав, не вперше допомагає. Знаю, що сам має велику сім"ю і важко працюють. Нехай Бог їх оберігає і допомагає.
Передає Жанна Король
Огромное человеческое СПАСИБО ТОВ МФФ " ВАКО" в лице Юзефович Владимира Леонидовича за вклад в помощь нашим ребятам-500 флаконов микстуры "Бронхомед",которые сразу уехали по назначению!
Передає Катерина Пономарьова
Щиро дякуємо нашому американському другу, патріоту, справжньому українцю Жені Лінецькому за надіслану (вкотре) допомогу для наших бійці у розмірі 1250 доларів. Цього разу до збору коштів приєдналися друзі Жені: Светлана Асауленко Олег и Татьяна Фингерет Геннадий и Татьяна Шпиц Игорь и Алина Ойцер Корина Якунина Евгений Березовский Лиля Чиленко. Низький Вам уклін за Вашу небайдужість до долі українських військових, які перебувають у зоні АТО.
Передає Леся Михайлюк
Завдяки Назарію Владиславу, пані Галині, Вадиму та Жанні Савчук ми майже впоралися і дуже швидко збираємо нову посилку. Дякуємо вам, за те що ви, вже не вперше допомогаєте нашим хлопцям.
Передає Леся Михайлюк
СПАСИБО БОЛЬШОЕ всем кто жертвует на покупку средств защиты и одежду нашим ребятам. Особо благодарю за позавчерашние пожертвования 12400 гр. От Олександр Бовкун юридическая компания "Бовкун и Партнеры" , также благодарю Инна Тымчук за 1100гр. и её участие в жизни волонтеров , а также Irina Vo за переданные подарки ручной работы , вкусняшки и 500 гр. помощи для ребят.
Передає Сергій Босовік
Прийміть наші обійми та низкий уклін Вам, Подильчук Марина та Сергій
Передаємо слова вдячності від наших хлопців. Катерина Пономарьова

Ваша думка важлива для нас

Текст

 

 

 

Адреса:

Чернiвцi

Телефон:

0991900511

Facebook:

Напишить нам що ви думаєте про нашу роботу

Ваше ім'я *

Ваш email *

Телефон *

Ваше повідомлення