Про нас

Ми – звичайні люди, які у повсякденному житті працюють і просто живуть у нашому чудовому місті. Все почалося у березні з того, що комусь потрібна була допомога (ну ви знаєте, як це у нас буває, адже місто у нас невеличке), і наш волонтер Жанна взялася допомогти. У підсумку поспілкувалася з нашими солдатами, їх командирами і планувала тільки скоординувати, але обставини склалися по-іншому. Довелося робити все самотужки, та ще і на власні кошти (добре, що має такого чоловіка:))

Звичайно, отримавши допомогу, солдати дуже швидко розповсюдили інформацію про те, що є у нас ще люди, яким не все одно, і почалося …. дзвінки, пошук можливостей, помічників, безсонні ночі.

Але ми не скаржимося, просто продовжуємо робити це, тому що, коли стільки бачиш, чуєш і знаєш, немає ніяких сил, щоб відмовитися і залишити наших солдатів наодинці з війною.

ЧОМУ МИ ЦЕ РОБИМО?

Тому, що серце болить за наших хлопців, які мужньо роблять те, що треба, і насправді потребують лише звичайних речей. Одяг, взуття, вода, мило…. ми навіть не замислюємось і просто користуємось, а для них це дуже важливо. І ще: захист, захист і ще раз захист. Ми купуємо бронежилети, каски, тепловізори, тому що хочемо, щоб вони повернулися ЖИВИМИ….

НАШІ ВОЛОНТЕРИ

Знайомтесь, це вони! Ті, хто не чекає на допомогу держави або Заходу і робить кожен день маленьке чудо для наших хлопців.

Сергій Босовик

Волонтер. Засоби індивідуального захисту (бронежилети, каски, тактичні окуляри та інше)

Вже декілька місяців майже весь свій час віддає задля допомоги нашим хлопцям. Цей чоловік має свій бізнес, але це не зупиняє його і він, не вагаючись, кожен день працює для того, щоб наша допомога була дійсно корисною. Має необмежену енергію і вірить в те, що зможе об'єднати людей, які бажають допомагати від щирого серця. тел: 0503380528

Катерина Пономарьова

Волонтер. Координатор контактної групи.

Людина з відкритим серцем, яка завжди готова відгукнутися на прохання про допомогу. Волонтер по життю. Вона відчуває біль кожного і вважає, що обов'язок всіх людей - не бути байдужими і робити все, чого вимагає сьогодення. Відповідальна, активна, доброзичлива. Має важливі вміння та навички і з задоволенням передає їх тим, хто тільки починає свою діяльність у нашій справі.

Олег Фустій

Волонтер. Пошук та закупівля високотехнологічних оптичних приладів.

Саме він реагує на усі потреби миттево. Він працює на шаленій швидкості і не знає слова "неможливо".  Його дії, завжди приносять результат, тому що він має величезний заряд єнергії. Як ніхто  розуміє потреби наших хлопців у високотехнологічних оптичних приладах та власним прикладом надихає людей долучатись до руху. тел. 0502840823

Леся Михайлюк

Волонтер. Логістика, забезпечення процесів та інформаційна підтримка

Ця тендітна жінка посміхається навіть тоді, коли дуже важко і підтримує волонерів не тільки своїм бойовим духом, але і важкою працею. Вона приймає дзвінки, шукає що і де можна придбати, носить, возить, складає з витривалістю справжного чоловіка. І при цьому вона залишається тією жінкою, до якої телефонують хлопці після атаки і просять: " Просто поспілкуйтесь будь-ласка з моїм другом, йому дуже потрібна допомога..." тел: 0506642209

Жанна Король

Волонтер. Стратегічне планування та координація всіх дій

Має великий досвід спілкування з людьми, керувала чоловіками на підприємстві. Це жінка, для якої відповідальність за оточення - природна риса, і вона насправді відчуває кожну людину. Впевненна у собі та дуже рішуча, і саме це дозволяє їй діяти, незважаючи на те, що перешкод поки що більше, ніж підтримки. тел. 0500517762

Інна Гордійчук

Контактна група. Відповідальна за роботу з мережами магазинів.

"Божевільний" волонтер - розумничка, яка може за допомогою інтернету знайти в будь-якому куточку світу дефіцитний товар, необхідний нашим бійцям саме зараз. Водночас, дуже легка на під"йом: для неї не є проблемою відвідати всі магазини, покупці яких надають допомогу військовим, завезти на "базу" купу коробок і до півночі сортувати смаколики, каву, консерви, паштети, трусішки, носочки та інші речі, куплені небайдужими буковинцями. Іннуська - наше сонечко - вона завжди з"являється в той момент, коли здається, що вже зовсім немає сил, пощебече, посміхнеться - і одразу ж у всієї команди піднімається настрій.

Олена Орелецька

Контактна група. Відповідальна за коммунікації.

Ця дівчина дуже цікава і не схожа на інших. По-перше вона трудоголік. В неї завжди дуже багато справ і при цьому вона баче та чує усе навкруги. Тому, якщо потрібна якась інформація, то у Олени, вона точно є. А ще коли щось трапляється серйозне, то вона проявляє небачану стриманість та витримку. тел 0991900511

місяців працюємо

тис.грн. зібрали на допомогу

компаній та людей долучились до руху

солдат отримали допомогу

Подяка від солдат

 • Сьогодні передали конвертик, а в ньому 1000 гривень від Заячковського Івана з с. Кадубівці Заставнівського р-ну. Ваня вже стежечку з конвертиками до нас протоптав, не вперше допомагає. Знаю, що сам має велику сім"ю і важко працюють. Нехай Бог їх оберігає і допомагає.
  Передає Жанна Король
 • Щиро дякуємо нашому американському другу, патріоту, справжньому українцю Жені Лінецькому за надіслану (вкотре) допомогу для наших бійці у розмірі 1250 доларів. Цього разу до збору коштів приєдналися друзі Жені: Светлана Асауленко Олег и Татьяна Фингерет Геннадий и Татьяна Шпиц Игорь и Алина Ойцер Корина Якунина Евгений Березовский Лиля Чиленко. Низький Вам уклін за Вашу небайдужість до долі українських військових, які перебувають у зоні АТО.
  Передає Леся Михайлюк
 • Завдяки Назарію Владиславу, пані Галині, Вадиму та Жанні Савчук ми майже впоралися і дуже швидко збираємо нову посилку. Дякуємо вам, за те що ви, вже не вперше допомогаєте нашим хлопцям.
  Передає Леся Михайлюк
 • СПАСИБО БОЛЬШОЕ всем кто жертвует на покупку средств защиты и одежду нашим ребятам. Особо благодарю за позавчерашние пожертвования 12400 гр. От Олександр Бовкун юридическая компания "Бовкун и Партнеры" , также благодарю Инна Тымчук за 1100гр. и её участие в жизни волонтеров , а также Irina Vo за переданные подарки ручной работы , вкусняшки и 500 гр. помощи для ребят.
  Передає Сергій Босовік
 • Прийміть наші обійми та низкий уклін Вам, Подильчук Марина та Сергій
  Передаємо слова вдячності від наших хлопців. Катерина Пономарьова

Щира подяка цим компаніям!

Дуже багато компаній допомогають збирати кошти, і також самі  знаходять потрібне для наших хлопців. Усіх ми не зможемо тут показати, але будемо намагатися змінювати цю сторінку, щоб усі побачили, які вони наші Буковинці. Небайдужі, рішучі, вони мають відкрите серце. Дякуємо, що ви є!
Мет рекс
Логос 2001
Бейт Симха
Ваш ковчег
Сільпо
Евробуд
Бовкун та партнери
ТОВ “Рома”
Webyarok створення сайтів
Logo09